Tutaj jesteś

Iphone – czy warto kupić?

10 grudnia 2019 Smartfon


Iphone to najpopularniejszy telefon dzisiejszych czasów. Jest czymś w rodzaju znaku pokolenia, urządzenie to zdominowało sprzedaż w Europie jak i na całym świecie. Wiele nastolatków codziennie zadaje sobie pytanie którego Iphone’a wybrać.

Jakiego Iphona wybrać?

Odpowiedź nie jest łatwa, ponieważ każdy kolejny model jest coraz droższy, a często nie różni się wiele od poprzedniego. Należy już zapomnieć o modelach 5, 5s I 4s czy też 4. Jeżeli nie chcemy męczyć się ze zbyt krótkim czasie pracy baterii w telefonie i koniecznością częstego ładowania to powinniśmy wyeliminować całkowicie te modele. Jeśli jednak zależy nam na ciekawym wyglądzie i telefonie, który bez problemu mieści się w dłoni to powinniśmy pomyśleć o modelu SE. Jest to ulepszona wersja Iphone 5s, który tak samo posiada ekran o przekątnej 4 cale. Wewnątrz tego telefonu znajdują się co ciekawe podzespoły Iphone 6s. Dzięki temu telefon ten ma zapewnione ciągłe wsparcie łącznie z najnowszą wersją IOS13, która jest już możliwa do pobrania. Niestety coraz częściej się mówi, że w przyszłym roku model ten już nie będzie wspierany, dlatego obecnie jego zakup jest trochę ryzykowny. Wiele osób za najbardziej optymalny wybór podaje Iphone 7. Jest on pozbawiony złącza słuchawkowego jednak mimo to jest to najlepszy wybór pod względem ceny do jakości. Wszystko wskazuje na to, że będzie on wspierany przez następne kilka lat dlatego daje nam to pewną gwarancję i bezpieczeństwo posiadania najnowszego i dobrze zoptymalizowanego systemu.

Iphone XR

Ciekawym przypadkiem jest Iphone XR, który przyciąga do siebie kolorową obudową, jednak przegrywa w starciu z nowszym Iphone 11, który posiada dwa aparaty i znacznie pojemniejszy akumulator. Jego bateria wytrzymuje bez problemu cały dzień nawet podczas intensywnego używania. Jednym z ważnych aspektów jest wyświetlacz LCD, który jest powszechnie uznawany za najlepszy ekran na rynku. Technologicznie przewyższa on znacznie wszystkie inne modele dostępnych telefonów. Jego nazwa to ekran OLED, który gwarantuje kolory takie jak w rzeczywistości. Jeśli zależy nam na odpowiednim odwzorowaniu barw i na dobrym aparacie, a do tego mamy wolne 5 tysięcy to Iphone 11 wydaje się najlepszym telefonem do wyboru. Przewyższa on znacznie konkurencję i nie bez powodu jest najchętniej kupowanym smartfonem na świecie. Jego cena też nie wzięła się z przypadku, ponieważ za jakość trzeba zapłacić. Telefon to jednak rzecz, która posłuży nam przez dłuższy okres czasu dlatego nie warto na tym oszczędzać. Używamy go w końcu na codzień.

Redakcja bestpcinfo.pl

Nasi redaktorzy na bestpcinfo.pl to zespół entuzjastów technologii, komputerów i telefonów, gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie w dziedzinie IT oraz pasję do testowania i recenzowania najnowszych urządzeń technologicznych. Dzięki temu możemy dostarczać naszym czytelnikom rzetelne recenzje, praktyczne porady oraz najnowsze informacje ze świata technologii.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?