Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > ZOTAC ZBOX PI221 – zaczarowany sticko-komputer?

ZOTAC ZBOX PI221 – zaczarowany sticko-komputer?

ZOTAC ZBOX PI221

Firma ZOTAC poszerzyła swoją ofertę mini-PC o kolejną wariację. W tym konkretnym przypadku mowa o modelu ZBOX PI221, który to należy do linii PC Stick. Jest to mini-komputer wielkości z grubsza phabletu a wyposażony jest on m.in. w cztero-rdzewniowy procesor Intel Atom x5-Z8300 (taktowanie 1,44 GHz z Turbo do 1,84 GHz), zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics (dokładnego modelu niestety nie znamy), 2 GB pamięci DDR3, pre-instalowany system operacyjny Windows 10 Home oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Czyżby była to zatem specyfikacja mocnego phabletu? ;)

ZOTAC ZBOX PI221Nie zabrakło też tutaj czytnika kart, portu karty sieciowej, portu USB 3.0, modułu Wi-Fi czy też modułu Bluetooth (w wersji 4.0). Całość przyłączamy tutaj z kolei do monitora / telewizora przy pomocy portu HDMI. Ceny niestety nie podano niemniej jednak mamy nadzieję, że będzie ona adekwatna do możliwości i wydajności takiego mini-PC…

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*