Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Komputery > ZOTAC ZBOX MAGNUS EN970 czyli gamingowy mini-PC

ZOTAC ZBOX MAGNUS EN970 czyli gamingowy mini-PC

ZOTAC ZBOX MAGNUS EN970

Nie da się ukryć, że świat mini-PC możemy obecnie podzielić np. na totalnie kompaktowe mini-PC (jak np. ZBOX PI320), kompaktowe min-PC do multimediów (np. ZBOX Sphere OI520) a także mini-PC di gier (jak np. ZBOX EN760 Plus). Jeśli chodzi o tą ostatnią kategorię to właśnie powiększyła się ona o kolejną propozycję od ZOTACZBOX MAGNUS EN970. Jest to dosłownie gamingowy mini-PC a zawdzięcza to m.in. obecności na pokładzie procesora Intel Core i5-5200U (taktowanie 2,2 – 2,7 GHz) oraz karty graficznej Geforce GTX 960 (z 3GB pamięci GDDR5 i magistralą 192-bit). Naturalnie wydana zostanie również wersja z „Plusem” a w niej znajdziemy również 8GB pamięci RAM oraz 120GB dysk M.2 SATA SSD.

ZOTAC ZBOX MAGNUS EN970

Poza samą mocną specyfikacją komponentów znajdziemy tutaj również takie udogodnienia jak np. czytnik kart, moduł Wi-Fi oraz kartę sieciową. Wprawdzie sugerowanej ceny nie podano ale zapewne super tanio nie będzie…

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*