Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > ZOTAC i dyski SSD z serii Premium Edition

ZOTAC i dyski SSD z serii Premium Edition

ZOTAC i dyski SSD

Firmę ZOTAC kojarzymy przede wszystkim z kart graficznych oraz komputerów typu mini-PC. Okazuje się jednak, że co jakiś czas wzbogaca ona swoje portfolio również o inne kategorie produktów. Oto bowiem zaprezentowała ona dyski SSD z serii Premium Edition. W ramach ter rodziny dysków przewidziano dwa modele: 240 GB oraz 450 GB. Oparte są one o kontroler Phison S10 i kości Toshiba MLC co gwarantuje im prędkość zapisu 500 MB/s. Prędkości zapisu tych dysków są z kolei minimalnie inne.

Model 240 GB cechuje się prędkością odczytu na poziomie 520 MB/s zaś wariant 480 GB jest nieco szybszy i pochwalić się może prędkością odczytu rzędu 560 MB/s. Co ciekawe dyski te posiadają również inną ilości pamięci (odpowiednio 256 MB i 512 MB). Wprawdzie nie są jeszcze znane ceny tych dysków SSD, jednak mamy nadzieję, że będą one proporcjonalne do osiągów oraz żywotności.

ZOTAC i dyski SSDŹródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*