Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > ZOTAC Geforce GTX 980 Ti w czterech smakach

ZOTAC Geforce GTX 980 Ti w czterech smakach

ZOTAC Geforce GTX 980 Ti

Firma ZOTAC zaprezentowała całą gamę kart graficznych z najnowszej serii nVidia i oficjalnie wspierających DirectX 12. Mowa tutaj oczywiście o Geforce GTX 980 Ti. Podstawowa wersja to oczywiście ZOTAC Geforce GTX 980 Ti gdzie taktowanie rdzenia ustalono na 1000 MHz (w trybie Boost 1078 Mhz), 6GB pamięci RAM „tyka” z częstotliwością rzędu 7010 MHz (taktowanie efektywne) a cooler GPU jest…no wiadomo, po prostu standardowy (patrz powyższe zdjęcie).

Z całą pewnością znacznie ciekawsze wydadzą się użytkownikom trzy pozostałe modele kart: GTX 980 Ti Arctic Storm, GTX 980 Ti AMP! oraz GTX 980 Ti AMP! Extreme. Każdy z nich posiada autorski i bardzo wydajny cooler GPU i każdy z nich jest fabrycznie podkręcony względem „pierwowzoru”. O ile jednak modele Arctic Storm i AMP! mają fabrycznie podkręcone tylko rdzenie (taktowanie odpowiednio 1025 MHz i 1050 MHz) o tyle model AMP! Extreme to już prawdziwa bestia graficzna. Rdzeń pracuje tutaj z częstotliwością 1253 MHz (w trybie Boost aż 1355 MHz!) a pamięci GDDR5 tykają w tej bestyjce na poziomie 7210 MHz (przypominam, że chodzi o taktowanie efektywne).

ZOTAC Geforce GTX 980 Ti Arctic Storm

ZOTAC Geforce GTX 980 Ti AMP!

ZOTAC Geforce GTX 980 Ti AMP! ExtremeWprawdzie sugerowanych cen na razie nie podano, jednak wiadomym jest że high-endowe karty graficzne z dobrej klasy coolerami GPU będą „swoje” kosztować…

Źródło: Informacja prasowa

One Comment

  1. Cena pewnie będzie konkret ;)

Leave a Comment

*