Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Zotac Geforce GTS 450 ECO Edition – energooszczędne maleństwo

Zotac Geforce GTS 450 ECO Edition – energooszczędne maleństwo

Zotac_logoFirma Zotac poszerzyła ostatnio swoją ofertę o kolejny model karty graficznej z serii Geforce GTS 450. Nie byłoby w tym może nic intrygującego (w końcu część użytkowników woli zdecydowanie wydajniejsze karty) gdyby nie fakt, że dedykowana jest ona przede wszystkim dla użytkowników zainteresowanych platformami typu HTPC. Wynika to bowiem stąd, że zaprezentowana karta należy do serii ECO Edition (w tym konkretnym przypadku ponoć udało się zredukować pobór prądu o praktycznie 33% ) i jest naprawdę kompaktowa (patrz poniższe zdjęcie).

Zotac Geforce GTS 450 ECO EditionRdzeń karty taktowany jest zegarem 600 MHz a pamięci GDDR3 pracują z częstotliwością na poziomie 1333 MHz (wartość efektywna). Wprawdzie sugerowana cena detaliczna nie jest jeszcze oficjalnie znana jednak mam nadzieję, że dzięki niej sama karta będzie należeć do kategorii ekonomicznych ;)

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*