Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > ZOTAC, CeBit 2014 i nowe mini-PC

ZOTAC, CeBit 2014 i nowe mini-PC

Targi CeBit

Jak co roku w marcu skupiamy się wokół targów CeBit. Tegoroczne targi można by rozpocząć np. od zapowiedzi nowych pomysłów ZOTAC na komputery typu mini-PC. W tym roku w Hanover zapowiedzi doczekały się takie serie mini-komputerów jak ZBOX E oraz ZBOX nano AQ2. Pierwsza z serii reprezentowana będzie na chwilę obecną przez modele EI730 oraz EI750.

ZBOX EI750 PLUS

Pierwszy z nich „uzbrojono” w procesor Intel Core i5 4570R (taktowanie 2,7 GHz) zaś drugi posiada już na pokładzie procesor Intel Core i7 4770R (taktowanie 3,2 GHz). Poza tym oba „komputerki” mają w standardzie kartę graficzną Intel Iris Pro 5200 oraz moduły Wi-Fi (802.11ac) i Bluetooth 4.0. Warto też pamiętać, że wersje z „Plusem” posiadają także zainstalowany dysk 1 TB oraz 8 GB pamięci RAM ale to już raczej standard, prawda? ;)

ZBOX nano AQ02 PLUS

Jeśli zaś chodzi o ZOTAC ZBOX nano AQ02, to wiadomo obecnie o jednym przedstawicielu wyposażonym m.in. w procesor AMD A8-5545M (taktowanie 1,7 GHz), kartę graficzną Radeon HD 8510G oraz moduły Wi-Fi (802.11ac) i Bluetooth 4.0. W tym przypadku wersje z „Plusem” posiadają zainstalowany dysk 500 GB oraz 4 GB pamięci RAM.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*