Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Znamy (nieoficjalną) specyfikację GTX 660SE!

Znamy (nieoficjalną) specyfikację GTX 660SE!

specyfikacja nVidia GTX 660SE

Wydawać by się mogło, że wszystkie premiery z serii Nvidia GeForce 600 już za nami, zaprezentowano wszystko co możliwe, od GT610, aż do GTX 690, jednak czy to już koniec serii ? Anonimowy użytkownik chińskiego forum PCEVA opublikował nieoficjalne dane o ostatnim przedstawicieli serii – GTX 660SE.

Najnowszy Kepler  to podobno GK106-250 z czterema blokami SMX wyposażonymi w 768 jednostek cieniujących, 64 jednostki teksturujące i 24 rastaryzujące. Całość jest wspomagana przez 2GB pamięci GDDR5 o 192-bitowym interfejsie. Taktowania wynoszą odpowiednio 928MHz dla rdzenia ( w trybie Boost aż 1006MHz) – i 5600MHz dla pamięci. Co ciekawe konstrukcja ta wymaga ponoć zasilania tylko jedną wtyczką 6-pin.

Specyfikacja GTX 660SE

Prócz wstępnych testów wydajnościowych podana została również cena, która ma wynieść od 179 do 199 dolarów (bez VAT-u) a podobno debiut karty nastąpi jeszcze w tym kwartale. Na razie pozostaje nam czekać na potwierdzenie informacji przez nVidię i/lub premierę. Specyfikacja GTX 660SE Specyfikacja GTX 660SE Specyfikacja GTX 660SE

Źródło : WCCFTech.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*