Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > ZM-T1 oraz ZM-T2 – dwie tanie obudowy od Zalmana

ZM-T1 oraz ZM-T2 – dwie tanie obudowy od Zalmana

 Zalman ZM-T1 oraz ZM-T2

Zalman, znany producent głównie systemów chłodzenia, „autor” popularnych obudów Z9 oraz Z11, zaprezentował dwie nowe obudowy z serii T. Modele ZM-T1 i ZM-T2, bo o nich tutaj mowa, zostały wykonane zgodnie ze standardem ATX mini-tower.

Ich wymiary to 425 x 205 x 340 mm (wysokość x szerokość x długość), a waga wynosi raptem  5 kilogramów. Mimo małych rozmiarów w środku jest całkiem sporo miejsca i aż sześć  dedykowanych miejsc montażowych na wentylatory. Środek tych obudów został tak zorganizowany, żeby możliwe było zamontowanie karty graficznej o długości do 29 centymetrów. W obu dwóch modelach fabrycznie zamontowano 92-milimetrowe wentylatory na tylnej ściance obudowy. Dodatkowe miejsca na identyczne wentylatory zostały przewidziane na bocznej części obudów. Użytkownik ma też możliwość montażu dwóch 120 milimetrowych wentylatorów na górze oraz jednego tuż za przednim panelem. O niedostawanie się do wnętrza kurzu dbają zaś tutaj filtry przeciwkurzowe (a przynajmniej z przodu i na spodzie).

Zalman ZM-T1 oraz ZM-T2Warto zaznaczyć, że w tych obudowach zastosowano specjalne otwory do poprowadzenia kabli z zasilacza, co pozwala uporządkować miejsce wewnątrz obudowy i poprawia cyrkulację powietrza. Na uwagę zasługują również miejsca na dyski – wyłożone są one gumą antywibracyjną – oraz nie można zapomnieć o otworach do poprowadzenia węży chłodzenia cieczą. Obydwie ,,skrzynki” zaopatrzone są w zatokę 5,25″, dwie zatoki 3,5″, dwa porty USB 2.0, gniazdo mikrofonu i słuchawek oraz standardowo w przyciski Power oraz Reset. Sugerowane przez producenta ceny detaliczne tych produktów to ponoć tylko 89 zł.

 Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*