Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Zimowo-wiosenny konkurs BestPCInfo.pl i Techland!

Zimowo-wiosenny konkurs BestPCInfo.pl i Techland!

BestPCInfo.pl i konkurs zimowo-wiosenny

BestPCInfo.pl oraz studio Techland mają przyjemność zaprosić wszystkich czytelników do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, tym razem zimowo-wiosennym. Zasady konkursu są jak zwykle proste a nagrody jak najbardziej rzeczowe. Wystarczy tylko „Lubić” BestPCInfo.pl na Facebook, „Lubić” wpis na temat konkursu na profilu BestPCInfo.pl na Facebook’u oraz wysłać na wskazany adres e-mail (patrz regulamin konkursu) poprawne odpowiedzi na dwa bardzo proste pytania konkursowe. Potem wystarczy tylko mieć trochę szczęścia i cieszyć się nagrodą :) Do wygrania są następujące nagrody:

  • bardzo wydajny cooler CPU: Akasa Venom Voodoo
  • gry komputerowe: Lucius oraz Młody Wynalazca
  • zestaw gadżetów firmy Saphhire

Nagrody te będą przyznawane w trzech następujących zestawach:

Nagrody w konkursie zimowo-wiosennym

Pytania konkursowe:

1. Ile wentylatorów jest fabrycznie dołączanych do coolera CPU Akasa Venom Voodoo?

2. Do jakiego gatunku gier komputerowych należy Lucius?

Regulamin konkursu :

I. Konkurs organizowany jest przez vortal BestPCInfo.pl i studio Techland i trwa od 14.03.2013 do 28.03.2013 (do godz. 23:59). Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi najpóźniej do 30.03.2013 roku na łamach BestPCInfo.pl.

II. Konkurs prowadzony jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Nagrody zostaną wysłane tylko i wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na koszt organizatora i w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników konkursu.

III. W losowaniu nagród wezmą udział tylko te osoby, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania konkursowe, „Lubią” BestPCInfo.pl na Facebook’u oraz „Lubią” wpis o konkursie na profilu BestPCInfo.pl na Facebook’u. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesyłać na adres konkurs@bestpcinfo.pl

IV. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy BestPCInfo.pl za wyjątkiem redakcji oraz sponsorów nagród i ich rodzin. Udział w konkursie mogą wziąć jedynie użytkownicy, posiadający polskie obywatelstwo i ukończony 18 rok życia (lub posiadający odpowiednią zgodę prawnych opiekunów).

V. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie z odpowiedziami na wskazany w regulaminie adres e-mail.

VI. Nagrody nie podlegają zamianie na inne lub na ich równowartość pieniężną.

VII. Poprzez wzięcie udziału w konkursie użytkownik wyraża zgodę na opublikowanie swojego imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania podczas ogłoszenia wyników konkursu oraz zgadza się na przetwarzanie jego danych (imię, nazwisko oraz adres e-mail) w celach marketingowych.

VIII. Zwycięzcy zostaną poinformowani także poprzez oddzielny e-mail. Zwycięzcy mają obowiązek w ciągu 3 dni od otrzymania e-maila o wygranych nagrodach przesłać organizatorowi dane niezbędne do realizacji wysyłki nagród (poprzez podanie danych adresowych w odpowiedzi na e-maila o wygranych nagrodach). W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzania dodatkowego losowania nagród w celu przyznania nagrody innemu uczestnikowi konkursu. W razie dodatkowego losowania nagród termin realizacji wysyłki nagród do zwycięzców może ulec przesunięciu o 7 dni.

IX. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.

X. Przykładowy formularz / e-mail z odpowiedziami na pytania konkursowe powinien wyglądać następująco:

Nazwa profilu na Facebook: …

Odpowiedź na pyt. nr 1: …

Odpowiedź na pyt. nr 2: …

XI. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie wszystkich powyższych postanowień niniejszego regulaminu.

One Comment

  1. No fajne te chłodziwo! Oby szczęście do mnie przyszło! :)

Leave a Comment

*