Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Zima coraz bliżej – śnieżny Thermaltake Urban S31

Zima coraz bliżej – śnieżny Thermaltake Urban S31

Thermaltake Urban S31Epoka białych a z czasem coraz bardziej pożółkłych obudów minęła bezpowrotnie, jednakże kolor ten ostatnio na nowo wraca do łask na rynku IT. Tyle tytułem wstępu. Nawiązując do obecnej mody firma Thermaltake postanowiła zaprezentować odnowioną wersję swojej popularnej obudowy – mowa o śnieżnobiałym Urban S31 Snow Edition (w wersji z oknem lub bez).

Specyfikacja pierwotnej wersji obudowy – wydanej w marcu tego roku – jest identyczna jak tytułowy re-make. Mowa o obudowie typu mid-tower z miejscem montażowym na 3 urządzenia 5,25″ oraz z 6 zatokami 3,5″ i stacją dokującą 2,5″/3,5″ na górze obudowy (która to pozwala na podpinanie dysków w trybie hot-swap). Odpowiednią cyrkulację powietrza zapewniają dwa wentylatory typu 120mm (standardowo zamontowane na tyle i przodzie obudowy). Opcjonalnie można poprawić obieg dodając 4 wentylatory w miejsca dedykowane. Obudowa Thermaltake Urban S31 jest dość przestronna i pozwala na montaż aż 41-centymetrowych kart graficznych(po uprzednim usunięciu kieszeni na dysk twardy).

Thermaltake Urban S31

Wnętrze produktu daje silny efekt kontrastu, gdyż jest wykonane w kolorze czarnym, a tylko beznarzędziowe zatoki pomalowano na biały kolor. Cena, ani data premiery nie jest na razie znana, aczkolwiek można spodziewać się, że nie będzie odbiegać od wersji czarnej, którą wyceniono na ok. 340zł (+VAT).

Źródło : TechPowerUP.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*