Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > ZBOX RI323 i ZBOX RI531 – nowe mini-piecyki od ZOTAC

ZBOX RI323 i ZBOX RI531 – nowe mini-piecyki od ZOTAC

ZOTAC ZBOX RI53

Flota komputerów typu mini-PC od ZOTAC poszerzyła się o kolejne modele: ZBOX RI323 oraz ZBOX RI531. Pierwszy z nich oparty jest o procesor Intel 2961Y (dwu-rdzeniowa jednostka o taktowaniu 1,1 GHz), kartę graficzną Intel HD Graphics  i 4 GB pamięci RAM. Drugi z modeli wydaje się być już dużo wydajniejszą opcją. Specyfikacja ZBOX RI531 przewiduje bowiem procesor Intel Core i3-5010U (dwu-rdzeniowa jednostka o taktowaniu 2,1 GHz), kartę graficzną Intel HD Graphics 5500  i 4 GB pamięci RAM. W przypadku ZOTAC ZBOX RI531 przewidziano także wersję „PLUS” czyli z fabrycznie pre-instalowanym dyskiem SSD (64GB z interfejsem m-SATA).

W każdym razie te nowe odmienne pod względem specyfikacji modele mini-PC posiadają kilka cech wspólnych. Chodzi tutaj przede wszystkim o moduł Wi-Fi oraz ten sam typ obudowy (z licznymi wyjściami i otworami wentylacyjnymi), która to może być użytkowana zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej. Wprawdzie sugerowanych cen na razie nie podano, jednak liczymy, że będą one proporcjonalne do możliwości tych mini-PC.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*