Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Zapisz się do BAG’a i zagraj przed premierą w Dying Light oraz Hellraid

Zapisz się do BAG’a i zagraj przed premierą w Dying Light oraz Hellraid

Dying Light - zapisz się do BAG

Wydaje się, że wraz z rosnącym apetytem na sukces rodzime studio Techland postanowiło swoje najnowsze produkcje „dopieść” i zachęca do udziału w przedpremierowych pokazach dwóch najnowszych gier – Dying Light oraz Hellraid. Malo tego, podczas owych demonstracji każdy jej uczestnik będzie mógł wpłynąć na finalny kształt wspomnianych gier. Dlaczego? Ano dlatego, że to po prostu pewnego rodzaju przedprodukcyjne beta-testy. Naturalnie zdarza się, że gra jest już na tyle dopracowana, że nie ma w niej co za bardzo „dopieszczać”, jednak osoby zainteresowane mogą na własnej skórze przekonać się jak wyglądają tego typu beta-testy.

HellRaid - zapisz się do BAG

W tym konkretnym przypadku zanim przyjdziemy na ustalone przedpremierowe spotkanie z twórcami gier to najpierw należy się zarejestrować w Bazie Aktywnych Graczy (BAG) oraz dowiedzieć się czegoś więcej na temat konkretnych dat beta-testów. Warto chyba skorzystać z okazji tym bardziej, że każdy osoba, biorąca udział w beta-testach otrzyma zestaw unikalnych upominków a ponadto nazwisko tej osoby zostanie potem umieszczone w tzw. creditsach danej gry.

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*