Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Zalman Z9 NEO czyli nowa odsłona serii Z9

Zalman Z9 NEO czyli nowa odsłona serii Z9

Zalman Z9 Neo

Firma Zalman postanowiła „odświeżyć” kolejną (po Z11) serię obudów komputerowych. Tym razem padło na bardzo popularną niegdyś serię Z9. Jak można się domyślić nowa koncepcja obudów nosić będzie miano Z9 NEO. Będzie to wyraźnie przestronniejsza konstrukcja midi-tower (490 x 205 x 482 mm – wysokość x szerokość x długość) oferująca m.in. kompatybilność z długimi kartami graficznymi (ponoć do 420 mm) i zestawami wodnymi z chłodnicami 2x 120 (zarówno na topie jak i na froncie) a ponadto jest to obudowa częściowo wyciszona (klapka na froncie).

Fabrycznie zainstalowane są tutaj trzy wentylatory typu 120 mm (jeden z tyłu i dwa podświetlane na niebiesko na górze) zaś jako opcjonalne możemy zamontować jeszcze dwa śmigła 120 mm z przodu obudowy.

Wnętrze tej obudowy jest chyba bardzo podobne do tego z Gladius M45W od SilentiumPC?

Zalman Z9 Neo

Przewidziano tutaj również okno z plexi, maskownicę zasilacza, zaawansowaną aranżację okablowania z zasilacza, dedykowane miejsca dla dysków SSD czy też bez-narzędziowy montaż dwóch dysków 3.5″. Co zaś się tyczy design’u obudowy Zalman Z9 NEO, to nawiązuje ona chyba zarówno do Z9 jak i do R1. Co ciekawe obudowa ta występować będzie zarówno w wersji czarnej jak też i białej. Przewiduje się, że sugerowana cena obudowy Zalman Z9 NEO to ponoć ok. 70 dolarów (bez VAT-u).

Zalman Z9 Neo

Źródło: 3DNews.ru

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*