Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Zalman Z9 DI, Z9 DII, Z9 DIII i Z9 DIV – „ale to już było”?

Zalman Z9 DI, Z9 DII, Z9 DIII i Z9 DIV – „ale to już było”?

Zalman Z9 D SeriesOstatnio oferta firmy Zalman oficjalnie poszerzyła się o cztery modele z serii Z9 D: Z9 DI, Z9 DII, Z9 DIII oraz Z9 DIV. Jak łatwo się domyślić rzymskie cyfry w nazwach modeli (I, II, III, IV) oznaczają tutaj pewną różnicę między poszczególnymi konstrukcjami. W przypadku tych czterech obudów różnica sprowadza się prawdopodobnie jedynie do design’u frontu oraz topu obudowy (patrz dostępne zdjęcia). Potwierdza to fakt, że wymiary tych czterech obudów są ponoć takie same: 460 x 207 x 504 mm (wysokość x szerokość x długość) zaś wnętrze wydaje się praktycznie identyczne jak w modelu modelu Z9 czy też Z11 Plus.

Zalman Z9 D Series

Owszem, widać, że design jest tutaj mocno urozmaicony jednak ile razy można stosować to samo wnętrze obudowy? ;) W każdym razie niezależnie od interesującego nas modelu przyjdzie nam zapłacić ok. 250 zł (sugerowana cena detaliczna) i to za obudowę bez USB 3.0

Źródło: Informacja prasowa

Źródło: Informacja prasowa

One Comment

  1. I znowu to samo wnętrze? Ile można? :P

Leave a Comment

*