Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Zalman Z12 oraz Z12 Plus czyli stare wnętrze w nowszej „skorupce”

Zalman Z12 oraz Z12 Plus czyli stare wnętrze w nowszej „skorupce”

Zalman Z12

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o nowej obudowie firmy Zalman – Z5 Plus – a jeszcze wcześniej tego roku „obcowaliśmy” z mocno futurystycznym modelem w postaci Z11 Plus. Okazuje się jednak, że w najświeższych planach wydawniczych firmy Zalman są także modele, łączące cechy tych dwóch wspomnianych modeli. Mowa tutaj konkretnie o dwóch modelach – Zalman Z12 oraz Z12 Plus. Są to obudowy typu midi-tower (470 x 215 x 480 mm – wysokość x szerokość* x długość) i podobnie jak w przypadku innych obudów tego producenta wersja “z plusem” w nazwie oznacza nic innego jak więcej fabrycznie zamontowanych wentylatorów (dwa w Z12 vs trzy w Z12 Plus), regulator obrotów wentylatorów (w Z12 brak) czy też panel z bocznym oknem (w Z12 jest panel „pełny”).

Zalman Z12 oraz Z12 Plus

Jak widać na dostępnych zdjęciach design tych nowych obudów Zalmna nie jest bynajmniej klasyczny ale dość…nietypowy (aczkolwiek może się on podobać). Co zaś się tyczy wnętrza obu tych obudów, to wydaje się, że jest ono doskonalą kopią tego znanego znane chociażby z modelu Z11 Plus. Czy to źle czy dobrze? Cóż, według mnie producent „ryzykował” tym samym wnętrzem już przy okazji premiery Z11 / Z11 Plus i to ostatecznie użytkownicy sami zadecydują, czy będą tolerować „stare wnętrze w nowszej skorupce”. Na razie nie jest znana ani data premiery ani też sugerowana cena Zalman Z12 oraz Z12 Plus.

Zalman Z12 Plus

* szerokość razem z bocznymi wytłoczeniami

Źródło: Zalman.com

3 komentarze

  1. Ja pierd…aczę….Ile razy można sprzedawać to samo tylko z innym topem i frontem? ;/

  2. Fakt, ale kupienie np Zalmana Z9 U3 do łatwych zadań nie należy…

  3. OptimalowieC Prawi:

    I dlatego nie ma to jak „nowi następcy” ;)

Leave a Comment

*