Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Zalman Z11 Neo – obła ewolucja „kosmity”?

Zalman Z11 Neo – obła ewolucja „kosmity”?

Zalman Z11 Neo

Pamiętacie zapewne dość „charakterystyczną” gamingową obudowę Zalman Z11 Plus? Okazuje się, że na jej podstawie tenże sam producent zdecydował się na wydanie pewnego rodzaju ewolucji tej poniekąd „kosmicznej” obudowy. W tym konkretnym przypadku chodzi dokładnie o model Z11 Neo. Jest to pod pewnym względami nieco większa (465 x 205* x 515 mm – wysokość x szerokość x długość) i praktyczniejsza konstrukcja (demontowalny górny koszyk na dyski) a ponadto jest to znacznie bardziej obła alternatywa Z11 Plus (patrz dostępne zdjęcia).

Front obudowy również został tutaj mocno zmieniony. Przykładowo tym razem niemal całość frontu utrzymano w konwencji „brushed aluminum style” (czyli mamy tutaj zapewne tzw. „szczotkowany plastik” znany nam trochę m.in. z niektórych obudów Fractal Design).

Zalman Z11 Neo

Warto też nadmienić, że w zależności od tego, czy będziemy używać obu modułów na dyski, to na karty graficzne mamy tutaj przewidziane albo ok. 270 mm albo ok. 400 mm. Sugerowana cena obudowy Zalman Z11 Neo obecnie jest jeszcze nieznana ale osobiście raczej nie spodziewałbym się ceny niższej niż Z11 Plus. Cóż, czas pokaże…

* szerokość podana zapewne jest bez przednich „profili-skrzel” na panelach bocznych

Źródło: TechPowerUp.com

One Comment

  1. A myślałem, że era kosmicznych obudów już minęła :D Gdzie jest ten „super-pseud-znaffca” omar2033, który twierdzi że niektóre obudowy są zbyt transformerowate? ;)

Leave a Comment

*