Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Zalman planuje debiut na rynku SSD

Zalman planuje debiut na rynku SSD

Firma Zalman (kojarzona przede wszystkim z nietuzinkowymi coolerami CPU/GPU i obudowami) najprawdopodobniej zamierza poszerzyć obszar swojej działalności o dyski SSD. Mało tego, w planach wydawniczych są już ponoć  dwie rodziny 2.5″ dysków – seria N (oparta o kontroler SandForce) oraz seria S (oparta o kontroler JMicron). Planowane pojemności dysków to 64 GB (ciekawa perspektywa np. na system operacyjny oraz na najważniejsze programy) oraz 128 GB (przydatny jeśli ktoś planuje np. popracować nad dużymi projektami czy to graficznymi czy to filmowymi).

W zależności od serii i modelu na dyski SSD od Zalmana przewidziano przedziały cenowe od  100 do 290 dolarów (bez VAT-u). Nie da się ukryć, że sporo użytkowników czekało na bardziej atrakcyjne cenowo dyski SSD więc oto i nadciągają…Kochana konkurencja :)

Źródło: TCMagazine.com

Trackbacks for this post

  1. Galaxy też planuje SSD! – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] 201031Galaxy też planuje SSD!Dodaj komentarz »Jakiś czas temu informowałem o debiucie firmy Zalman na rynku dysków SSD. Okazuje się,…

Leave a Comment

*