Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Peryferia > Zalman debiutuje na rynku…głośników komputerowych

Zalman debiutuje na rynku…głośników komputerowych

Zalman i głośniki

Oferta firmy Zalman poszerzyła się o dosć nietypowe dla niej produkty a mianowicie o…głośniki. Firma zaplanowała ażeby obecnie zaprezentować „opinii publicznej” pięć kompletnie odmiennych zestawów głośników: ZM-S100, ZM-S200, ZM-S300, ZM-S400 oraz ZM-S500.

Nazewnictwo poszczególnych zestawów nie jest bynajmniej przypadkowe. Zalman ZM-100 to bowiem małe głośniczki (o mocy 2W) dedykowane przede wszystkim do podłączenia do urządzenia mobilnego. Zalman ZM-S200 to ponoć zestaw 2.1 zasilany jedynie z jednego portu USB. Zestaw Zalman ZM-300 to jakby dużo mocniejszy odpowiednik ZM-S100. Moc głośników z tego zestawu to bowiem ponoć 10W. Zestaw głośników ZM-S400 to podobno obecnie najmocniejszy tandem firmy. RMS tych głośników to ponoć 22W  a więc z nagłośnieniem mniejszego pokoju problemu raczej być nie powinno. Co zaś się tyczy zestawu ZM-S500 to nie, nie jest on jeszce mocniejszy. To po prostu pojedynczy wodoodporny głośnik, który możemy podłączyć do urządzenia mobilnego np. zamiast słuchawek.

Co ciekawe wcale nie są to drogie propozycje. Sugerowane ceny detaliczne prezentują się następująco:

  • Zalman ZM-S100 <– 29 zł
  • Zalman ZM-S200 <– 59 zł
  • Zalman ZM-S300 <– 99 zł
  • Zalman ZM-S400 <– 149 zł
  • Zalman ZM-S500 <– 109 zł

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*