Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Zalman CNPS7X LED – oficjalniej o nowym „maleństwie”

Zalman CNPS7X LED – oficjalniej o nowym „maleństwie”

Zalman_logoKilka miesięcy po prezentacji prototypu na targach CES 2011 nowy kompaktowy cooler CPU firmy Zalman w końcu został oficjalnie zapowiedziany. CNPS7X (bo o nim tutaj mowa) mierzy sobie  135 x 127 x 90 mm (odpowiednio wysokość x szerokość x długość) a na jego konstrukcję składają się przede wszystkim trzy miedziane heat-pipe’y, system aluminiowych finów (w kształcie trapezu) oraz 92 mm wentylator z PWM (spektrum pracy: 1250 – 1950 obr./min.) podświetlany na niebiesko. Wprawdzie nie podano jeszcze konkretnej daty premiery na rynku jednak nie wykluczone, że będzie to jeszcze przed wakacjami bieżącego roku (a przynajmniej tego można by oczekiwać).

Zalman_CNPS7X_LEDNie da się ukryć, że konstrukcja tego typu dedykowana będzie raczej do słabszych procesorów. Jeśli jeszcze cena Zalman CNPS7X LED będzie równie atrakcyjna jak SilentiumPC Spartan, to może się on okazać ciekawą propozycją.

Źródło: TCMagazine.com

One Comment

  1. optymalizator Prawi:

    Jeśli cena będzie w okolicy 99zł, to to nie ma racji bytu (Freezer 13 jest od tego czegoś wydajniejszy). Jeśli z kolei ten Zalman będzie kosztować ok. 75zł, to będzie konkurentem SilentiumPS Spartan. Niższej ceny się nie spodziewam bo to w końcu Zalman…

Leave a Comment

*