Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Xigmatek Helios – quo vadis Xigmatek?

Xigmatek Helios – quo vadis Xigmatek?

Xigmatek Helios

Firma Xigmatek ma kolejną (po modelu Gigas) wakacyjną niespodziankę dla zwolenników małych komputerów. Ostatnio bowiem jej „szeregi” zasiliła obudowa o nazwie Helios. Jest to dość kompaktowa konstrukcja mini-tower (355 x 180 x 410 mm – wysokość x szerokość x długość) kompatybilna z płytami głównymi wykonanymi w formacie m-ATX i mini-ITX. Co ciekawe wnętrze obudowy wydaje się być…ciekawsze niż jej design. Producent zadbał tu bowiem np. o czarne wnętrze, bez-narzędziowy montaż napędów optycznych, sporo miejsca na karty graficzne (patrz poniższe zdjęcie) czy spory otwór na backplate od coolera CPU.Wydaje się jednak, że producent jakby zupełnie zapomniał w jakich czasach obecnie żyjemy. Na dość dziurawym panelu bocznym nie ma bowiem żadnych filtrów przeciwkurzowych a ponadto w obrębie paneli I/O znajdziemy tylko standardowe porty USB czyli USB 2.0

Xigmatek Helios

Wydaje się zatem, że Xigmatek Helios ma raczej bogatsze wnętrze niż „urokliwy” design. Cóż, co kto lubi. Obecnie nie jest jeszcze znana cena tej obudowy.

Źródło: Xigmatek.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*