Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Obudowy > Xigmatek Asgard 382 – prawie nietuzinkowa obudowa-sitko

Xigmatek Asgard 382 – prawie nietuzinkowa obudowa-sitko

Xigmatek Asgard 382

Plany wydawnicze firmy Xigmatek poszerzyły się o kolejną obudowę – Asgard 382. Jak nietrudno się domyślić jest to kolejna już odsłona obudów z serii Asgard (ponad półtora roku temu słyszeliśmy np. o modelu Asgard 3). Co ciekawe wydaje się, że najnowsza koncepcja jest najbardziej nietuzinkowa spośród wszystkich dotychczas zaprezentowanych „Asgardów”.

Xigmatek Asgard 382

Jest to dość nietuzinkowa i kompaktowa konstrukcja typu midi-tower (445 x 195 x 505 mm – wysokość x szerokość x długość), oferująca m.in. dość prosty design, otwór na backplate coolera CPU, aranżację okablowania czy też bez-narzędziowy montaż napędów optycznych i dysków. Nie zabrakło tutaj także portów USB 3.0 w obrębie panelu I/O czy też w miarę dobrych możliwości wentylacyjnych ale wiadomo, że w przypadku Asgardów nie może być zbyt idealnie – w końcu to w założeniu ekonomiczne wizje obudów.

Xigmatek Asgard 382

W przypadku Xigmatek Asgard 382 od razu tak naprawdę widać oszczędności producenta: wyłamywane śledzie kart rozszerzeń czy też brak filtrów przeciwkurzowych (na topie, z boku i prawdopodobnie na dole). Miejmy tylko nadzieję, że producent dobrze przewidzi cenę tej obudowy ponieważ na pierwszy rzut oka nie powinna ona kosztować więcej niż 200 zł. No ale czas pokaże ponieważ sugerowana cena detaliczna tej obudowy jest jeszcze nieznana…

Źródło: Xigmatek.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*