Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Wydajność AMD Bulldozer = Wydajność Intel Gulftown?

Wydajność AMD Bulldozer = Wydajność Intel Gulftown?

AMD_logoWprawdzie od premiery nowych procesorów IntelaSandy Bridge – nieco mniej się spodziewamy po nowych jednostkach od AMDBulldozer – jednak być może jest to dość niesłuszne założenie. Jako donoszą niektórye popularne serwisy parające się ze światkiem IT (w tym sławetna Fudzilla ;)), nowe „zielone” procesory charakteryzować się będą najprawdopodobniej wydajnością bardzo zbliżoną do tej, którą oferuje niegdyś topowy procesor Intela w postaci Core i7-980X.  Spekulacje takie trafiły do sieci ponoć po jakichś pierwszych testach Bulldozer’ów.

Wprawdzie nie podano w jakich dokładnie aplikacjach procesory te wypadają podobnie do serii Gulftown jednak na razie nastraja to dość optymistycznie. W każdym razie, gdyby to się potwierdziło, to w końcu mielibyśmy kolejną wojnę cenową (a przynajmniej Intel musiałby obniżyć ceny nowych procesorów). Cóż, wszystko ku uciesze klienta końcowego ;)

Źródło: NordicHardware.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*