Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie wodne > Wodowanie Geforce GTX580 według Inno3D

Wodowanie Geforce GTX580 według Inno3D

Inno3D_logoJakiś czas temu informowałem o wizji zwodowania przez EK Water Blocks topowej karty nVidii – Geforce GTX580. Okazuje się jednak, że nie tylko potentaci chłodzenia wodnego mieli taki zamiar. Dowodem na to jest m.in. firma Inno3D, która to postanowiła kontynuować swoją rodzinę fabrycznie zwodowanych kart graficznych – Ichill Black Series. Oczywiście producent nie oferuje oferuje zestawu „zrób to sam”, jedyne co musi użytkownik zrobić, to zamontować kartę oraz przykręcić do obudowy chłodnicę (ze zintegrowaną pompką i fabrycznie zamontowanymi dwoma wentylatorami – najprawdopodobniej 120 mm)

Inno3D Geforce GTX580 Ichill Black Series

O ile dla niektórych użytkowników może się to wydać ciekawa propozycja o tyle pamiętajmy na dłuższą metę taki gotowy zestaw chłodzenia wodnego nie stanowi dobrej alternatywy dla tego, co możemy „sklecić” sami poprzez dobór wydajniejszych i cichszych komponentów. Bez obrazy ale pojedyncza chłodnica być może poradziłaby sobie z Geforce GTX460 ale GTX580 to zdecydowanie zbyt wiele (chyba, że fabrycznie zamontowane wentylatory będą pracować z prędkością rzędu 3000 obr./min.). No ale to już czas zweryfikuje…

Źródło: Expreview.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*