Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Witaj DirectX 12 ale żegnaj Windows 7?

Witaj DirectX 12 ale żegnaj Windows 7?

DirectX 12 - dla Windows 10

Wydaje się, że im bliżej premiery nowego systemu operacyjnego Microsoft – Windows 10 – tym mocniejsze się zaczyna tzw. marketingowe „zamieszanie”. Oto np. jednym z argumentów przemawiających za zakupem Windows 10 (lub przesiadką z Windows 8.1) jest fakt, że wszelakie „graficzne profity” z DirectX 12 będą ponoć dostępne właśnie jedynie dla posiadaczy nowego systemu operacyjnego. Krótko mówiąc / pisząc tak jak niegdyś próbowano promować Windows Vista i DirectX 10 tak teraz zaczęła się era promocji Windows 10 i DirectX 12.

Co ciekawe potwierdza to m.in. Richard Huddy na jednej z konferencji prasowych poświęconych m.in. Mantle i FreeSync (sugeruję przewinąć od razu do czasu 20:50 ;)):

UWAGA! AKTUALIZACJA!

Według oficjalnego stanowiska AMD Richard Huddy „dość niefortunnie” wypowiadał się na temat tego, że dla Windows 7 nie przewidziano DirectX 12, ponieważ rzekomo nie znał całej bieżącej polityki Microsoft. Pytanie tylko dlaczego tak nagle zdjęto z YouTube film z jego wypowiedzią? ;) A może ktoś jeszcze łudzi się, że jednak będzie DX12 dla Windows 7? ;)

Źródło: PCLab.pl / SapphireTechnology

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*