Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Windows 8.1 i mała wpadka po aktualizacji

Windows 8.1 i mała wpadka po aktualizacji

Microsoft Windows 8 - cena

Chyba nie jest czymś specjalnie odkrywczym stwierdzenie, że już od momentu premiery system operacyjny Windows 8 nie cieszył się specjalnym uznaniem wśród użytkowników. Mimo to Microsoft zdecydował się z czasem na wydanie wersji 8.1 i liczył, że los systemu operacyjnego trochę się odmieni. Niestety ale wydaje się, że były to złudne na dzieje. Oto bowiem po jednej z ostatnich aktualizacji systemu miało miejsce nietypowe zjawisko. Oto bowiem nagle mnóstwo użytkowników zgłaszało, że komputer po prostu nie potrafił się zrestartować

Naturalnie co bardziej doświadczeniu użytkownicy potrafi wymusić uruchomienie trybu awaryjnego i usunąć plik (ponoć chodziło o plik „fntcache.dat„), który był za niepoprawny restart odpowiedzialny. Szkoda tylko, że tak naprawdę to użytkownicy musieli naprawiać błąd popełniony przez Microsoft…Nie wiem zatem jak wy ale mam wrażenie, że Microsoft będzie musiał przyspieszyć premierę Windows 9 skoro Windows 8.1 ma dostarczać takich…”atrakcji” ;)

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*