Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 3 i patch 1.04 czyli dzikie łatanie Dzikiego Gonu

Wiedźmin 3 i patch 1.04 czyli dzikie łatanie Dzikiego Gonu

Wiedźmin 3 i patch 1.04

Oj, Wiesiek Wiesiek czymże ja Ci zawiniłem? ;) Jeszcze gracze PC nie oswoili się z patchem 1.03 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon a już pojawiła się kolejna aktualizacja gry czyli patch 1.04. Tym razem twórcy gry postarali się m.in. o: poprawę jakości renderowania tekstur (przy ustawieniach High oraz Ultra), poprawę działania technologii nVidia HairWorks, usprawnienie systemu ulepszania przedmiotów czy też ponownie usprawniono stabilność i wydajność gry.

Naturalnie lista wszystkich zmian jest dużo większa co wnioskować można chociażby po oficjalnych informacjach oraz fakcie, że patch 1.04 „waży” ponad 500MB. Cóż, nie pozostaje zatem graczom PC instalacja kolejne łatki do Wiedźmina 3. Pytanie tylko kiedy pojawi się następny update gry, pojutrze? ;)

Źródło: TheWitcher.com

3 komentarze

  1. Wiesiek, wiadomo, świetny – pytanie po co wypuszczać grę, do której i tak ma się zamiar na następny dzień wypuszczać Patcha? Jeśli jeszcze będzie tego dużo… to już chyba lepsza byłaby zmiana terminu premiery… Z drugiej strony, trzeba przyznać, że to „rysa na monumencie”.

  2. Gdzieś mi się obiło o uszy i oczy że w drodze jest juz patch 1.05 ;)

  3. Jeśli się nie mylę to w drodze jest już patch 1.05? ;)

Leave a Comment

*