Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 3: Dziki Gon – UWAGA na DLC z Ciri!

Wiedźmin 3: Dziki Gon – UWAGA na DLC z Ciri!

Wiedźmin 3: Dziki Gon -

Wydawać by się mogło, że prace na kolejnym patchem (już 1.07) do gry PC Wiedźmin 3: Dziki Gon będą trwały w najlepsze i niezakłócone żadnym większym incydentem ale jak się okazuje nic bardzie mylnego. Jeden z ostatnich dodatków do tejże gry nie został ponoć do końca sprawdzony pod kątem kompatybilności z obecną wersją gry i spowodować może nawet…brak dostępu do save’ów gry! Chodzi tutaj dokładnie o bezpłatny dodatek związany z alternatywnym wyglądem Ciri. Apelujemy zatem aby albo nie instalować tegoż dodatku albo zainstalować go przed rozpoczęciem jakiejkolwiek rozgrywki!

Ech, jakich to my w sumie dożyliśmy? Nie dość, że gry PC w dniu premiery wymagają patcha to jeszcze czasem nawet proste DLC nie są dokładnie sprawdzane…

Źródło: CoNowego.pl

One Comment

  1. Osobiście wolałbym wrócić nie do takich czasów, gdzie DLC są pozbawione błędów, ale do czasów, gdzie DLC w ogóle nie było ;) To już trochę wytarta gadka, ale… kiedyś nowe skiny, postaci czy itemy można było po prostu odkryć, jak się miało osiągniecia w grze. Dzisiaj trzeba mieć osiągniecia zawodowe (swoje albo rodziców), żeby mieć hajsy na najciekawsze dodatki.

Leave a Comment

*