Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 3: Dziki Gon – pierwszy patch podzieli graczy

Wiedźmin 3: Dziki Gon – pierwszy patch podzieli graczy

Wiedźmin 3: Dziki Gon - gra komputerowa

Lada dzień ma mieć miejsce premiera gry komputerowej Wiedźmin 3: Dziki Gon. Z niecierpliwością czeka na nią cały świat graczy  (tak konsolowych jak też i komputerowych), jednakże wydaje się, że będzie to jedna z najbardziej burzliwych premier w świecie wirtualnej rozrywki. Po pierwsze to od kilku ładnych dni w internecie aż szumi m.in. na temat spekulacji o zjawisku downgrade‚u oprawy graficznej pecetowej wersji. Chodzi tutaj o bezpośrednią konfrontację oprawy graficznej wersji PC, wersji konsolowej oraz gameplay’ów prezentowanych przez CD Projekt RED zanim przesunięto premierę gry.

W świetle analizowanych materiałów okazuje się, że pecetowa wersja Wiedźmin 3: Dziki Gon najprawdopodobniej nie będzie oferować tak oszałamiającej oprawy graficznej jaką prezentowano chociażby rok temu oraz przy okazji publicznych event’ów. Miało by to mieć bezpośredni związek z dostosowaniem wymagań gry do realnych możliwości obecnych tzw. next-genowych konsol. Twórcy gry nagle bowiem postanowili, że chcieli aby zarówno gracze komputerowi jak też i gracze konsolowi mieli dostęp do mniej więcej tego samego poziomu oprawy graficznej. Jak to jest jednak możliwie, skoro wcześniej to pecetową wersję zachwalali jako graficzny majstersztyk obecnego gatunku gier i to pecetowa wersja gry prezentowana była na wszystkich najważniejszych imprezach poświęconych Wiedźminowi 3? Chyba coraz bardziej intrygujący wydaje się zatem fakt przekładania premiery tej gry. Możliwe, że po prostu na skutek „nalegań” Microsoft i Sony studio CD Projekt RED musiało „przyciąć” oprawę wizualną (żeby konsole XBox One i Playstation 4 podołały wymaganiom gry) a tym samym efekt końcowy odbiega od tego, co mieli otrzymać gracze PC (patrz poniższy materiał video).

Co ciekawe zaraz po premierze gry Wiedźmin 3: Dziki Gon gracze PC otrzymają pierwszy patch co podkreśla, że finalna wersja gry wcale nie była taka dopracowana jak można by przypuszczać (swoją drogą skąd my to znamy takie rychłe łatanie? ;)). Mało tego, patch ten ponoć w żaden sposób nie będzie wpływał na mocno krytykowaną ostatnio oprawę graficzną. Twórcy deklarują, że pierwsza łatka do Wiedźmina 3 wprowadzi m.in.

  • obsługę nadchodzących pakietów dodatków
  • usprawnienie systemu walki (czyżby nie był dopracowany?)
  • większą stabilność gry (czyżby miała ona tendencję do crashowania lub freezowania?)

Trzeba przyznać, że jeśli pogłoski na temat downgrade’u oprawy graficznej Wiedźmin 3: Dziki Gon się potwierdzą to studio CD Projekt RED będzie miało nie lada wyzwanie. Kto wie, może na skutej światowego protestu graczy wydany zostanie patch wprowadzający taką oprawę graficzną gry jaką publicznie się chwalono. Cóż, pożyjemy zobaczymy…

Źródło: DSOGgaming.com

One Comment

  1. No ładny motyw. Gierka jeszcze nie wyszła a już wiadomo że będzie patch zaraz po premierze ;)

Leave a Comment

*