Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino uderzy do głowy jeszcze w tym miesiącu!

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino uderzy do głowy jeszcze w tym miesiącu!

Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i Wino - Dodatek do gry

Wszelakie spekulacje czas uciąć! Oto bowiem wiadomo już oficjalnie iż największy dodatek do największej polskiej super-produkcji jaką jest Wiedźmin 3: Dziki Gon ujrzy światło dzienne 31 maja bieżącego roku! Dodatek Krew i Wino będzie tak rozbudowaną produkcją, że można ją nazwać niemal niezależną grą komputerową. Potwierdziły się teraz już oficjalnie pewne intrygujące informacje z poprzednich doniesień jakoby DLC Krew i Wino zaoferować miał 20-30 godzin dodatkowej zabawy na absolutnie nowym terenie – Touissant – i że wprowadzać ma całkiem sporo nowości w mechanice gry oraz jej poziomie rozbudowania.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i Wino Nowy interfejs

Będą zatem nie tylko nowe, ogromne połacie przestrzeni, rozbudowane zadania poboczne i masa „znaków zapytania” (chodzi o miejsca Mocy, gniazda potworów lub o miejsca z ukrytym sprzętem albo ze schematami do danego sprzętu). Będą również nowi przeciwnicy (w tym tzw. bossowie), nowe elementy ekwipunku (w tym ponoć także nowe elementy z wiedźmińskich „setów”) a ponadto sam interfejs ekwipunku zostanie zmieniony (patrz powyższy screen). Geralt z Rivii ma także otrzymać nowe umiejętności rozbudowujące znaki (np. możliwość zamrożenia przeciwnika*) oraz dodatkowy wpływ na otoczenie. To ostatnie to prawdopodobnie rozwinięcie koncepcji znanej z zadań gdzie po oczyszczeniu danej lokacji z potworów / bandytów miejsce to znowu się zasiedlało. Tym jednak razem ma to ponoć także dostarczać dodatkowych zadań pobocznych. Warto także nadmienić, że aby móc w pełni skorzystać z dodatkowej rozrywki to nasza postać musi być odpowiednio dobrze była rozwinięta (sugeruje się okolice 40 levelu). W przeciwnym wypadku po prostu zbyt często będziemy się irytować przegraną z wymagającym bossem lub też grupką przeciwników ;)

Warto też nadmienić, że dodatek Krew i Wino występować będzie zarówno w wersji cyfrowej (tylko klucz do pobrania) oraz jako tzw. edycja limitowana (wersja pudełkowa ale z dodatkami w postaci np. talii gier do gwinta). Za tą drugą wersję zapłacimy niestety dość sporo bo ok. 120 zł (sugerowana cena CDP.pl). Swoją drogą to dość ciekawy zbieg okoliczności, że DLC Krew i Wino trafi do sklepów dokładnie na dzień przed…Dniem Dziecka ;)

* efekt podobny do tego jaki wywołuje bomba „Północny Wiatr”

Źródło: CDProjekt.com / Eurogamer (kanał YT) / Gry-OnLine.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*