Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 3: Dziki Gon i zadaniowy patch 1.06

Wiedźmin 3: Dziki Gon i zadaniowy patch 1.06

Wiedźmin 3: Dziki Gon i patch 1.06

Kto by się tego spodziewał…Polska super-produkcja – Wiedźmin 3: Dziki Gon – otrzymała dosłownie przed chwilą kolejną łatkę…to znaczy aktualizację ;) Najnowszy update gry oznaczony jest jako patch 1.06 i wprowadza przede wszystkim sporo poprawek związanych z niektórymi istotnymi zadaniami z uniwersum Trzeciego Białego Wilka. Wraz z patchem 1.06 przykładowo usunięto bug z niekończącym się ekranem ładowania podczas walki z lodowym gigantem (w zadaniu „Władca Undvik„), niepoprawnym otwieraniem drzwi w krypcie (podczas zadania „Poszukiwania: Rynsztunek Szkoły Żmii„) czy też usunięto bug, który uniemożliwiał interakcję z Rochem na Moście Oxenfurckim (w zadaniu „Dorwać Juniora„).

Cieszy zatem fakt, że twórcy gry starają się na bieżąco wszystko to korygować tylko dlaczego to gracze wskazują developerowi gry błędy do poprawy? Czyżby żaden z beta-testerów nie przeszedł gry w całości? ;)

Źródło: TheWitcher.com (forum)

2 komentarze

  1. Czyli co, bugi techniczne niby już poprawili?

  2. Tak, sporo bugów już wyeliminował ale nadal czekam na patch 1.07 :)

Leave a Comment

*