Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 3: Dziki Gon – będzie wersja Game of the Year!

Wiedźmin 3: Dziki Gon – będzie wersja Game of the Year!

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Prawdziwa recenzja gry

Pamiętacie może styczniowe zapowiedzi specjalnej, rozszerzonej edycji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon? Wtedy zarzekano się i wręcz zaklinano, że nie ma w planach tego typu koncepcji gry jednak jak zweryfikował czas było to tylko tzw. mydlenie oczu opinii publicznej. Oto bowiem w planach wydawniczych CD Projekt Red pojawiła się wersja tejże gry określona jako Game of the Year (w skrócie GOTY). Wprawdzie twórcy unikają w ten sposób skojarzenia z tzw. edycją rozszerzoną jednak fakt jest faktem i co bardziej świadomych użytkowników raczej się nie omami.

W każdym razie Wiedźmin 3: Dziki Gon Game of the Year to po prostu gra ze wszystkimi obecnie dostępnymi aktualizacjami i dodatkami (w tym także Serca z Kamienia oraz Krew i Wino). Wprawdzie na razie nie wiemy jeszcze ile kosztować ma Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY, jednak nie spodziewałbym się ceny niższej niż za tandem „edycja kolekcjonerska + seriale do dwóch mega-dodatków”. Cóż, czas to pokaże i to już całkiem niebawem, ponieważ w teorii edycja GOTY pojawić ma się pod koniec sierpnia bieżącego roku.

Źródło: EuroGamer.net

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*