Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 3: Dziki Gon – będzie Edycja Rozszerzona?

Wiedźmin 3: Dziki Gon – będzie Edycja Rozszerzona?

Wiedźmin 3: Dziki Gon - Prawdziwa recenzja gry

Tydzień bez newsów na temat gry Wiedźmin 3: Dziki Gon to tydzień stracony. Z takiego chyba założenia wychodzą co niektóre redakcje IT. Oto bowiem dość nieśmiałą teorię wysnuwa redakcja IGN.com a teoria owa zakłada, że za jakiś czas (prawdopodobnie jeszcze przed premierą kolejnego dużego dodatku do gry w postaci Krew i Wino) wydana zostanie tzw. Edycja Rozszerzona naszej rodzimej super-produkcji. Wprawdzie na chwilę obecną praktycznie nic na jej temat nie wiadomo, jednakże skoro pierwsza i druga część gry o Białym Wilku doczekały się takiej wersji gry, to nie można tego wykluczać.

Naturalnie tego typu news mógł być jedynie zagrywką, która miałaby „napędzić” odwiedziny wybranych sklepów, gdzie rzekomo dodano do oferty Wiedźmin 3: Dziki Gon właśnie w wersji Edycji Rozszerzonej. Nie zmienia to jednak faktu, że gdyby taka wersja gry faktycznie powstała to byłaby zapewne „zlepkiem” podstawowej wersji gry z włączonymi już wszystkimi dodatkami (DLC). Cóż, poczekajmy zatem na dalszy rozwój wydarzeń, ponieważ na chwilę obecną raczej neguje się tego typu wersję gry…

Źródło: IGN.com (wersja PL)

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*