Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – wersja 2.0 już jest dostępna!

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – wersja 2.0 już jest dostępna!

The Witcher 2 logoZgodnie z poprzednią zapowiedzią od dziś dostępna jest do pobrania aktualizacja Wiedźmina 2 do wersji 2.0. Tak jak to zapowiadano patch 2.0 wprowadza naprawdę sporo w kwestii rozgrywki (np. nowy samouczek, nowy tryb gry i nowe przedmioty, nowa forma rozgrywki – Arena). Jest on także „kompleksowym zestawem” wszelkich  dotychczas wydanych „łatek” do gry a ponadto „aplikuje” wszystkie dotychczas wydane dodatkowe questy (np. Wór pełen piór czy Kłopoty z trollem) i zestawy unikalnych niegdyś zawartości (np. Kurtka Niebieskich Pasów czy też dodatkowe pakiety tzw. „finisherów”). Jakby tego było mało studio CD Projekt Red przygotowało pewien specyficzny konkurs.

Pierwsza osoba, która zrobi screena z bonusową zawartością, która wyświetla się po zakończeniu gry na poziomie „Mrocznym”, otrzyma kolekcjonerską edycję gry z dedykacjami / autografami od jej twórców. Cóż, nie pozostaje chyba nic innego jak tylko zaktualizować Wiedźmina do wersji 2.0 i przejść grę raz jeszcze ;)

Źródło: TheWitcher.com

Trackbacks for this post

  1. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów ver. 2.0 - tryb Arena | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] (np. dodatkowe zadania i elementy ekwipunku). Wraz z udostępnieniem do Wiedźmina 2 patcha 2.0 otrzymaliśmy również dodatkowe tryby gry…

Leave a Comment

*