Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji 2.0 czyli Mroczny tryb u Białego Wilka…i nie tylko

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji 2.0 czyli Mroczny tryb u Białego Wilka…i nie tylko

The Witcher 2 logoOd jakiegoś czasu po sieci krążyły mniej lub bardziej potwierdzone informacje na temat nowej „rewizji” jednej z najlepszych polskich gier jaką jest Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Mowa tutaj oczywiście o wersji 2.0 tej gry i jak się okazuje wcale nie będzie to zwykły „patch”. Po ostatniej konferencji CD Projekt Red można śmiało powiedzieć, że Wiedźmin 2 jest jedną z najmocniej rozwijanych produkcji po premierze. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w wersji 2.0 to bowiem całkiem sporo nowości: nowy samouczek, nowy poziom trudności (tzw. Mroczny), nowy tryb gry (Arena). Warto także być świadomym tego, że Mroczny tryb gry odblokowuje możliwość zdobycia całkiem nowych unikalnych przedmiotów (nowe pancerze i miecze) a także – w przeciwieństwie do trybu Niemożliwego – umożliwia zapisywanie stanu gry.

Jak by tego było komuś mało, to powiem jeszcze tylko, że dla obecnych posiadaczy gry aktualizacja Wiedźmina 2 do wersji 2.0 będzie bezpłatna, automatyczna i nastąpić może już za kilka dni (od 29 września bieżącego roku). Co zaś się tyczy ewentualnych nowych nabywców gry, to przewidziano ponoć od 29 września specjalne promocje na zakup Wiedźmina 2 na platformie Steam i GoG. Cóż, widać że twórcy gry mają jeszcze niejednego „asa w rękawie” ;)

Źródło: CDProjekt.pl

Trackbacks for this post

  1. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - patch 2.0 | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] z poprzednią zapowiedzią od dziś dostępna jest do pobrania aktualizacja Wiedźmina 2 do wersji 2.0. Tak jak to zapowiadano…

Leave a Comment

*