Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – pre-ordery już ruszyły!

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – pre-ordery już ruszyły!

The Witcher 2 logoWprawdzie do premiery drugiej części Wiedźmina pozostało jeszcze kilka ładnych miesięcy jednak już teraz można złożyć na niego pre-order aby już w dniu premiery (lub dzień po) zagrać w kolejną serię przygód Białego Wilka. Mało tego, na jednej z ostatnich konferencji prasowych zaprezentowano także jak wyglądać będą poszczególne edycje gry (będą dwie „sklepowe” – Premium i Collector’s – i jedna cyfrowa czyli typu „do pobrania”) oraz zaproponowano 10%  rabaty w przypadku zamówień poprzez takie popularne platformy jak Steam czy też GOG.com.

Wersja Premium to jednocześnie tzw. wersja standardowa. Poza płytami z grą i ścieżką dźwiękową przewidziano tutaj także płytkę z busami (zapewne wywiady i etapy tworzenia gry), poradnik, dwie papierowe figurki do złożenia (jedna to oczywiście Geralt z Rivii a druga to ponoć postać „losowa”), mapę oraz specjalne dodatki (ulotka oraz moneta) związane z questem, którego ponoć nie ma w poradniku.

The Witcher 2 Premium Edition

Dla osób zainteresowanych edycją kolekcjonerską czeka dodatkowa porcja gadżetów. Poza zawartością z wersji Premium mamy tu więc jeszcze tzw. art-book, kości do gry, karty do gry, rzeźbę Geralta (a właściwie tylko jego głowę), dodatkową monetę, dodatkowa papierowa postać do złożenia, naklejki oraz specjalny dodatek do pobrania (dodatkowy element ekwipunku Białego Wilka lub specjalne „kombosy”).

The Witcher 2 Collector's Edition

Edycja kolekcjonerska to wydatek rzędu 50 euro* zaś wersja premium jest zapewne proporcjonalnie tańsza (ciężko to stwierdzić jednoznacznie ponieważ trochę inne informacje prezentowano a trochę inne były w niektórych polskich sklepach). Cóż, nic tylko zamawiać…

* ceny bez rabatów

Źródło: TheWitcher.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*