Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – o tej grze jeszcze długo będzie głośno

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – o tej grze jeszcze długo będzie głośno

The Witcher 2 logoNie da się ukryć, że premiera polskiej super-produkcji w postaci Wiedźmin 2: Zabójcy Królów jest jedną z najgłośniejszych i zapewne zapadnie w pamięci graczy na długo. Wynika to obecnie nie tyle z bardzo wysokich not części serwisów komputerowych związanych z rynkiem gier ale także (a może i przede wszystkim) ze sporej liczby problemów dotyczących samego uruchomienia gry (czyli po zainstalowaniu, rejestracji i pobrania ewentualnych specjalnych dodatków) czy też samej optymalizacji (z włączonymi wszystkimi „wodotryskami” raczej nie uświadczymy płynności na sprzęcie z zalecanej konfiguracji sprzętowej).

Osobiście uważam, że to jedno z największych przedsięwzięć CD Projekt Red. O ile zatem problemy związane z działaniem serwerów (nadzorujących rejestrację i pobieranie DLC) niejedną osobę mocno zirytowały (np. posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej, którzy mogli realnie zagrać dopiero w godzinach popołudniowych 16 maja b.r.) o tyle trzymam kciuki, że sama fabuła gry oraz postawa twórców gry w przyszłości (bezpłatne dodatki) wszystko to zrekompensują. Od siebie mogę także dodać, że sam Prolog Wiedźmina 2 jest bardzo klimatyczny, urozmaicony i dynamiczny. Co będzie dalej? Cóż, recenzja jest „in progress” :)

Źródło: TheWitcher.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*