Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 2: Zabójcy Królów i patch 1.1 czyli Geralt „Drugi” i jego pierwsze „łatanie”

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów i patch 1.1 czyli Geralt „Drugi” i jego pierwsze „łatanie”

The Witcher 2 logoZgodnie ze wszelkimi przypuszczeniami użytkowników i późniejszymi zapowiedziami twórców gry praktycznie tuż po premierze Wiedźmina 2 pojawił się pierwszy patch poprawiający niektóre „bugi”. Łatka do Wiedźmina 2 oznaczona jest oczywiście jako patch 1.1 i realnie wprowadza m.in. takie zmiany jak chociażby eliminacja błędów podczas instalacji, możliwość inwersji osi działania myszy oraz wzrost wydajności (jak już chyba powszechnie wiadomo opcja „Uberpróbkowanie” dotychczas stanowiła problem nawet dla topowych jednordzeniowych kart graficznych).

Cóż, faktycznie trochę tych „bugów” znaleziono ale dobrze, że stosunkowo szybko je naprawiono. Co ciekawe zadeklarowano także, że trwają już prace nad kolejną „łatką” zaś same dodatki są obecnie do pobrania wyłącznie za pośrednictwem bezpośrednich linków na oficjalnej stronie twórców gry. Czyżby zatem miała być powtórka z historii pierwszej części gry, kiedy to dopiero od trzeciego patcha można było swobodnie i stabilnie grać? Miejmy nadzieję, że nie…W każdym razie patch 1.1 do Wiedźmina 2 pobrać można m.in. za pośrednictwem oficjalnej strony – TheWitcher.com.

Źródło: TheWitcher.com

Trackbacks for this post

  1. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – jest już patch 1.2! – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] było czekać na kolejną “łatkę” do Wiedźmina 2. Wprawdzie wraz z pojawieniem się patcha 1.1 już deklarowano, że trwają…

Leave a Comment

*