Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – będą kolejne dodatki!

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – będą kolejne dodatki!

The Witcher 2 logoWiedźmin 2: Zabójcy Królów to jedna z nielicznych polskich super produkcji, która otrzymywała (i nadal otrzymuje) naprawdę potężny support twórców gry (mowa oczywiście o stosownych patchach i dodatkach). Wszystkie „znaki na niebie ziemi” wskazują jednak, że to jeszcze nie koniec supportu ze strony CD Projekt Red. Koronnym tego przykładem jest chociażby fakt, że niektórzy gracze praktycznie sami się o tym przekonują/przekonali zaraz po ukończeniu gry w trybie Mrocznym (który to jak pamiętamy pojawił się wraz z patchem 2.0 do Wiedźmina 2. W każdym razie po napisach końcowych mamy bowiem bardzo ciekawą zapowiedź od zespołu twórców Wiedźmina 2 (patrz screen w dalszej części newsa).

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - zagadka z trybu MrocznegoCóż, czyż to nie praktyczny sposób na to aby co chwilę zachęcać graczy? ;) Szkoda tylko, że jeszcze „nie znamy dnia ni godziny” pojawienia się kolejnych dodatków do Wiedźmina 2…

Źródło: Informacja własna

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*