Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 2 – oficjalne zalecane wymagania sprzętowe

Wiedźmin 2 – oficjalne zalecane wymagania sprzętowe

The Witcher 2 logoNie da się ukryć, że z każdym dniem coraz bliżej jest premiera polskiej super-produkcji w postaci Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. O ile minimalne wymagania sprzętowego wersji na PC były znane już od dość dawna (procesor Intel Core 2 Duo 2,2 GHz, karta graficzna Geforce 8800GT, 1 GB pamięci RAM – w przypadku Windows Vista / 7 potrzeba 2 GB pamięci RAM) o tyle wymagania zalecane owiane były tajemnicą…aż do dzisiaj. Okazuje się zatem, że konfiguracja, która zapewni graczom „optymalne” wrażenia wizualne jest zauważalnie mocniejsza.

Nie inaczej da się bowiem wytłumaczyć fakt tego, że „do pełni szczęścia” użytkownik będzie musiał posiadać sprzęt typu: procesor czterordzeniowy (aczkolwiek szczegółowych danych nie podano), kartę graficzną pokroju Geforce GTX260 / Radeon HD4850 oraz 3 GB pamięci RAM. Cóż, obecnie chyba spora część graczy jest raczej przygotowana na to „wyzwanie” :)

Źródło: TheWitcher.com

Trackbacks for this post

  1. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – o tej grze jeszcze długo będzie głośno – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] Nie da się ukryć, że premiera polskiej super-produkcji w postaci Wiedźmin 2: Zabójcy Królów jest jedną z najgłośniejszych i…
  2. Wiedźmin 2: Zabójcy Królów czyli Biały Wilk znowu w akcji – BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy...po prostu to, co najlepsze! - [...] – pre-ordery już ruszyły!Wiedźmin 2: Zabójcy Królów czyli Biały Wilk znowu w akcjiWiedźmin 2 – oficjalne zalecane wymagania sprzętoweForumCorsair…

Leave a Comment

*