Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 2 i patch / hot-fix 1.35 – mały wakacyjny update

Wiedźmin 2 i patch / hot-fix 1.35 – mały wakacyjny update

The Witcher 2 logoWiedźmin 2 to polska super-produkcja, która „rozwijana” jest tak naprawdę po dziś dzień. Dowodem na to jest chociażby najświeższy patch / hot-fix 1.35. Według twórców tej „łatki” poprawia ona całkiem sporo do tej pory spotykanych błędów. Na liście takich poprawionych „bugów” możemy znaleźć m.in. brak zapisywania osiągnięć na platformie Steam, błędy tekstur przy korzystaniu z „uberpróbkowania”, błąd aplikacji po automatycznej aktualizacji gry na platformie z systemem Windows XP czy też rozpoznawanie plików .exe przez niektóre programy antywirusowe jako zagrożenie dla systemu. Oczywiście samych zmian / poprawek jest więcej. Zainteresowanych odsyłam tutaj.

Jeśli ktoś obecnie posiada Wiedźmina 2 w wersji 1.3, to patch 1.35 pobierze się i zainstaluje się automatycznie po uruchomieniu gry. Jeśli ktoś ma wcześniejsze wersje gry, to najpierw musi ją ręcznie zaktualizować do wersji 1.3.

Źródło: TheWitcher.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*