Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Wiedźmin 2 i patch 1.3 – obsługa formatu 4:3, nowy quest i nie tylko!

Wiedźmin 2 i patch 1.3 – obsługa formatu 4:3, nowy quest i nie tylko!

The Witcher 2 logoPolska super produkcja – Wiedźmin 2 – doczekała się kolejnej „łatki”. Patch 1.3 (bo o nim tutaj oczywiście mowa) powstał zarówno po to aby rozwiązać kilka problemów (np. od teraz mamy pełne wsparcie dla monitorów wyświetlających obraz w formatach 4:3, 5:4 i 16:10), dodać nowy quest w grze (uaktywni się on ponoć w II Akcie) czy też poprawić frajdę rozgrywki. W tym ostatnim przypadku twórcy postarali się bowiem aby od teraz gracze mogli zostawiać „zbędny stuff” u właściciela karczmy (wystarczy w tym celu z nim porozmawiać – zupełnie tak jak w pierwszej części) a ponadto postanowiono nieco poprawić podział inwentarza (teraz mutageny to składniki alchemiczne).

Wydaje się zatem, że patch 1.3 do Wiedźmina 2 wprowadza naprawdę sporo ważnych zmian. Osoby zainteresowane będą zatem mogły od teraz sprawdzić jego realne „możliwości”.

Źródło: TheWitcher.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*