Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Karty graficzne > Wariacje Gainward na temat Geforce GTX560 Ti

Wariacje Gainward na temat Geforce GTX560 Ti

Gainward_logoOkazuje się, że nie tylko firma Palit na przysłowiowe „dzień dobry” miała kilka koncepcji kart graficznych z serii Geforce GTX560 Ti. Również i popularny Gainward nie pozostaje „dłużny”, gdyż z jego logo znaleźć można cztery „wariacje” tych kart: GTX560 Ti, GTX560 Ti 2GB, GTX560 Ti Golden Sample oraz GTX560 Ti Phantom. Dwie pierwsze to wersje „standardowe” z czego jedna posiada 1GB a druga 2GB pamięci GDDR5. Jak nietrudno się zatem domyślić to dwa ostatnie ze wspomnianych modeli stanowić będą główne zainteresowanie graczy – oba posiadać bowiem będą niereferencyjne i bardzo wydajne coolery GPU i oba będą mieć „podbite” zegary (Phantom do 835 MHz na rdzeniu a GS do 900 MHz na rdzeniu).

W zależności od modelu trzeba będzie na jedną z takich „wariacji” przygotować od ok. 212 do ok. 371 euro (oczywiście to ceny bez VAT-u).

Źródło: TCMagazine.com

Trackbacks for this post

  1. Geforce GTX560 Ti Twin Light Turbo | BestPCInfo.pl - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] heat-pipe’ów oraz dwa wentylatory (prawdopodobnie wijące tak samo jak w przypadku Gainward GTX560 Ti z serii Phantom). Warto także…

Leave a Comment

*