Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > Wakacyjny konkurs BestPCInfo.pl i Techland!

Wakacyjny konkurs BestPCInfo.pl i Techland!

BestPCInfo.pl i Techland - wakacyjny konkurs

Portal BestPCInfo.pl oraz studio Techland mają przyjemność zaprosić użytkowników do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie. Zasady konkursu są proste a nagrody co najmniej konkretne. Wystarczy tylko „Lubić” BestPCInfo.pl na Facebook i wysłać na wskazany adres e-mail (patrz regulamin konkursu) poprawne odpowiedzi na trzy pytania konkursowe. Potem wystarczy tylko mieć odrobinę szczęścia i cieszyć się wakacyjną nagrodą :) Do wygrania są następujące nagrody:

Nagrody te będą przyznawane w trzech zestawach:

BestPCInfo.pl i Techland - wakacyjny konkurs

Pytania konkursowe:

1. Jakie typy produktów znaleźć możemy w ofercie firmy be quiet? (podaj przynajmniej dwa)

2. Z jakimi platformami jest kompatybilny SilentiumPC Spartan LT HE912? (podaj przynajmniej cztery sockety)

3. W którym roku powstała firma Techland?

Regulamin konkursu :

I. Konkurs organizowany jest przez portal BestPCInfo.pl i studio Techland i trwa od 23.06.2012 do 07.07.2012 (do godz. 23:59). Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi najpóźniej do 09.07.2012 roku na łamach  portalu BestPCInfo.pl.

II. Konkurs prowadzony jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Nagrody zostaną wysłane tylko i wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na koszt organizatora i w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników konkursu.

III. W losowaniu nagród wezmą udział tylko te osoby, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania konkursowe oraz „Lubią” BestPCInfo.pl na Facebook’u. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesyłać na adres konkurs@bestpcinfo.pl

IV. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy BestPCInfo.pl za wyjątkiem redakcji oraz sponsorów nagród i ich rodzin. Udział w konkursie mogą wziąć jedynie użytkownicy, posiadający polskie obywatelstwo i ukończony 18 rok życia (lub posiadający odpowiednią zgodę prawnych opiekunów).

V. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie z odpowiedziami na wskazany w regulaminie adres e-mail.

VI. Nagrody nie podlegają zamianie na inne lub na ich równowartość pieniężną.

VII. Poprzez wzięcie udziału w konkursie użytkownik wyraża zgodę na opublikowanie swojego imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania podczas ogłaszenia wyników konkursu oraz zgadza się na przetwarzanie jego danych (imię, nazwisko oraz adres e-mail) w celach marketingowych.

VIII. Zwycięzcy zostaną poinformowani także poprzez oddzielny e-mail. Zwycięzcy mają obowiązek w ciągu 4 dni od otrzymania e-maila o wygranych nagrodach przesłać organizatorowi dane niezbędne do realizacji wysyłki nagród (poprzez podanie danych adresowych w odpowiedzi na e-maila o wygranych nagrodach). W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzania dodatkowego losowania nagród w celu przyznania nagrody innemu uczestnikowi konkursu. W razie dodatkowego losowania nagród termin realizacji wysyłki nagród do zwycięzców może ulec przesunięciu o 7 dni.

IX. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.

X. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie wszystkich powyższych postanowień niniejszego regulaminu.

Trackbacks for this post

  1. Wakacyjny konkurs BestPCInfo.pl i Techland - wyniki | BESTPCINFO.PL - newsy, poradniki, recenzje, unikalne testy - [...] z deklarowanymi zasadami ogłaszamy wyniki wakacyjnego konkursu BestPCInfo.pl i Techland. Otrzymaliśmy naprawdę sporo zgłoszeń jednak jak wiadomo mogliśmy przyznać…

Leave a Comment

*