Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Hardware > Valve wejdzie na rynek hardware’u?

Valve wejdzie na rynek hardware’u?

Valve - logo

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że firma Valve (kojarzona m.in. z platformą Steam i serią gier Half Life) powoli przymierza się do wejścia na rynek hardware’u. Okazało się bowiem ostatnio, że jej specjaliści stwierdzili ponoć iż na rynku hardware pojawia się na tyle mało innowacyjnych rzeczy, że Valve z pewnością mogłoby „pomóc”. Ażeby nie być gołosłownymi firma ponoć ogłosiła nawet nabór osób na stanowisko/stanowiska, które miałyby być odpowiedzialne właśnie za dział hardware.

Wprawdzie nie wiadomo jeszcze co dokładnie Valve chciałoby wprowadzać do obiegu oraz czy faktycznie byłoby to bardziej innowacyjne niż obecne rozwiązania, jednak nie przekreślajmy od razu ich pomysłów. Pożyjemy, zobaczymy ;) Wiadomo natomiast już teraz, że tego typu działania Valve to raczej nic innego jak próba poszerzenia możliwości dotarcia do większej rzeszy klientów. Cóż, czekamy zatem na efekt finalny…

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*