Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Peryferia > UWAGA! Konkurs! Do wygrania m.in. zasilacz i wentylatory!

UWAGA! Konkurs! Do wygrania m.in. zasilacz i wentylatory!

Tweaks.pl - konkurs

Jak wiadomo serwis BestPCinfo.pl współpracuje z wieloma polskimi hobbystycznymi portami i vortalami. Dzięki temu czytelnicy mogą dotrzeć do szerszej bazy informacji. Dziś np. informujemy o czymś, co interesować może każdego, kto lubi konkursy z nagrodami ;)

Serwis Tweaks.pl wspólnie z firmą be quiet! i Microsoft przygotował aż trzy konkursy. Do wygrania jest zasilacz Dark Power Pro 10 550W, chłodzenie Dark Rock Pro 2, klawiatura SideWinder X4 oraz 3 wiatraczki Silent Wings 2. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? W przypadku konkursu be quiet! należy wykonać pracę graficzną. Najciekawsza praca graficzna czy zdjęcie z logiem be quiet! nagrodzona zostanie zasilaczem Dark Power Pro 10 550W. Chłodzenie Dark Rock Pro 2 oraz klawiatura SideWinder X4 trafi z kolei do 2 najbardziej aktywnych użytkowników na forum – warunkiem jest zdobycie jak największej liczby punktów z postów, nowych poradników i pochwał. Wentylatory Silent Wings trafią z kolei do aktywnych użytkowników forum komputerowego Tweaks.pl, którzy również polubili stronę Tweaks.pl na facebooku i opublikowali post o konkursie na Tweaks.pl na swoim profilu.

Na wszelakie zgłoszenia Tweaks.pl czeka do 22 stycznia 2013 roku. Zapraszamy i powodzenia!

Źródło: Tweaks.pl

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*