Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Newsy > Urodzinowy konkurs BestPCInfo.pl!

Urodzinowy konkurs BestPCInfo.pl!

Urodzinowy konkurs BESTPCINFO.PLBestPCInfo.pl wraz z Techland i Zotac mają przyjemność zaprosić wszystkich czytelników do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, tym razem urodzinowym. Sam serwis wystartował on-line wprawdzie w październiku jednak prace nad nim trwają od połowy września 2010 roku więc nie widzimy przeciwwskazań ażeby nazwać ten konkurs urodzinowym ;)

Zasady konkursu są jak zwykle proste a nagrody jak najbardziej rzeczowe. Wystarczy wysłać na wskazany adres e-mail (patrz regulamin konkursu) poprawne odpowiedzi na proste pytania konkursowe. Mile widziane jest też „polubienie” naszego profilu na FB oraz samego wpisu o konkursie na naszym profilu na FB ;) Potem wystarczy tylko mieć trochę szczęścia i cieszyć się nagrodami. Do wygrania są następujące nagrody:

  • bardzo wydajny zestaw gotowego LC: Antec Kühler H20 620 v4
  • high-endowe wentylatory: Noctua NF-S12A ULN
  • gry komputerowe: World of Goo
  • super gadżety od firmy Zotac

Urodzinowy konkurs - Nagrody od ZotacNagrody te będą przyznawane w trzech następujących zestawach:

Urodzinowy konkurs - Nagrody do wygrania

Pytania konkursowe:

1. Ile wentylatorów dołączanych jest do Antec Kühler H20 620?

2. Do jakiego gatunku gier komputerowych należy World of Goo?

3. Czym charakteryzuje się seria AMP! kart graficznych Zotac?

Regulamin konkursu :

I. Konkurs organizowany jest przez vortal BestPCInfo.pl oraz firmy Techland i Zotac i trwa od 20.09.2013 do 06.10.2013 (do godz. 23:59). Ogłoszenie zwycięzców konkursu nastąpi najpóźniej do 10.10.2013 roku na łamach BestPCInfo.pl.

II. Konkurs prowadzony jest wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Nagrody zostaną wysłane tylko i wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej na koszt organizatora i w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od daty ogłoszenia wyników konkursu.

III. W losowaniu nagród wezmą udział tylko te osoby, które poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania konkursowe. Odpowiedzi na pytania konkursowe należy przesyłać na adres konkurs@bestpcinfo.pl.

IV. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy czytelnicy BestPCInfo.pl za wyjątkiem redakcji oraz sponsorów nagród i ich rodzin. Udział w konkursie mogą wziąć jedynie użytkownicy, posiadający polskie obywatelstwo i ukończony 18 rok życia (lub posiadający odpowiednią zgodę prawnych opiekunów).

V. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie z odpowiedziami na wskazany w regulaminie adres e-mail.

VI. Nagrody nie podlegają zamianie na inne lub na ich równowartość pieniężną.

VII. Poprzez wzięcie udziału w konkursie użytkownik wyraża zgodę na opublikowanie swojego imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania podczas ogłoszenia wyników konkursu oraz zgadza się na przetwarzanie jego danych (imię, nazwisko oraz adres e-mail) na potrzeby konkursu. Dane te nie będą gromadzone po zakończeniu konkursu i nie będą wykorzystywane w celu innym niż realizacja regulaminu konkursu.

VIII. Zwycięzcy zostaną poinformowani także poprzez oddzielny e-mail. Zwycięzcy mają obowiązek w ciągu 3 dni od otrzymania e-maila o wygranych nagrodach przesłać organizatorowi dane niezbędne do realizacji wysyłki nagród (poprzez podanie danych adresowych w odpowiedzi na e-maila o wygranych nagrodach). W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzania dodatkowego losowania nagród w celu przyznania nagrody innemu uczestnikowi konkursu. W razie dodatkowego losowania nagród termin realizacji wysyłki nagród do zwycięzców może ulec przesunięciu o 7 dni.

IX. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.

X. Przykładowy formularz / e-mail z odpowiedziami na pytania konkursowe powinien wyglądać następująco:

Odpowiedź na pyt. nr 1: …

Odpowiedź na pyt. nr 2: …

Odpowiedź na pyt. nr 3: …

XI. Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie wszystkich powyższych postanowień niniejszego regulaminu.

2 komentarze

  1. Siemka, kiedy będą ogłoszone wyniki ? Pozdrawiam :)

Leave a Comment

*