Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Unreal Tournament – powrót do przeszłości?

Unreal Tournament – powrót do przeszłości?

Unreal Tournament 2015 - Flak Cannon

Ręka w górę kto kojarzy jednego z najpopularniejszych shooterów FPS’ów sprzed lat, Unreal TournamentEpic Games wraz z użytkownikami-fanami od dość dawna pracuje nad swoistym remake’iem i ostatnio udostępniono nowe materiały z obecnej fazy produkcji gry. Do internetu „wypłynęły” zatem grafiki przedstawiające m.in. wygląd mapy Lea Alpha oraz kilku broni (w tym znany wszystkim fanom serii UT Flak Cannon). Oczywiście nowy Unreal Tournament ciągle jest w fazie produkcji i jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie tytuł ten zadebiutuje na rynku, jednak że gra będzie o niebo lepiej wyglądać i…będzie to ponoć produkcja bezpłatna!

Unreal Tournament 2015 - Leo Alpha

Mówi się także o tym, że nowy Unreal Tournament powstanie tylko na platformę PC. Nie wiadomo czy to ostateczne zdanie twórców (wiadomo, czasem się to producentom „odwidzi”) ale wiadomo, że gracze PC mogą spać i czekać spokojnie ;)

Źródło: UnrealTournament.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*