Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Gry PC > Unreal Engine 4, Darth Vader i demo DirectX 12

Unreal Engine 4, Darth Vader i demo DirectX 12

DirectX 12 - dla Windows 10

Użytkownicy PC nie mogą się przed tym ustrzec. Po premierze sytemu operacyjnego Windows 10 promocja DirectX 12 jest wręcz nieunikniona i wiadomym jest, że prowadzona będzie na wielu frontach. Ostatnio kolejną porcją nowych wrażeń wizualnych chwali się CryZENx poprzez specjalne demo technologiczne z lordem Darth Vader w roli głównej. Co ciekawe owo demo bazuje na Unreal Engine 4 (ponoć jest to wersja 4.91) a widoczne gołym okiem super-nowe aspekty to efekty cząsteczkowe dodawane podczas machania mieczem świetlnym (patrz poniższy materiał video).

Nie wiem zatem jak inni gracze ale według mnie nie ma się tutaj raczej specjalnie czym tak zachwycać ;) Swoją drogą naprawdę twórcy tego dema uważają, że np. w Force Unleashed oprawa graficzna była słaba bez tych nowych efektów cząsteczkowych? W każdym razie tego typu demo technologiczne jest również do pobrania i przetestowania we własnym domowym zaciszu tylko trzeba być świadomym aby spełnić określone wymagania sprzętowe aby cieszyć się płynną rozgrywką.

Źródło: Guru3D.com

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*