Witamy ponownie :)

Jak się masz? :)

Member Login

Lost your password?

Registration is closed

Sorry, you are not allowed to register by yourself on this site!

You must either be invited by one of our team member or request an invitation by contacting us via contact page.

Note: If you are the admin and want to display the register form here, log in to your dashboard, and go to Settings > General and click "Anyone can register".

START > Chłodzenie powietrzne > TrueQuiet Led oraz TrueQuiet Pro White – nowe wentylatory od Antec

TrueQuiet Led oraz TrueQuiet Pro White – nowe wentylatory od Antec

Antec TrueQuiet Pro White

Oferta firmy Antec ostatnio wzbogaciła się o nowe serie wentylatorów – TrueQuiet Led oraz TrueQuiet Pro White. Jak łatwo się domyślić wentylatory te „wywodzą się” z modeli TrueQuiet oraz TrueQuiet PRO 120. W przypadku Antec TrueQuiet Led możemy liczyć na bogatą kolorystykę (producent przewidział bowiem cztery warianty podświetlenia – białe, niebieskie, zielone i czerwone) zaś TrueQuiet Pro White to wentylatory dla osób lubiących kontrast bieli i czerni (czarna ramka oraz białe łopatki i podkładki).

Antec TrueQuiet Led

Wentylatory Antec z serii TrueQuiet Led potrafią pracować z prędkością albo 600 albo 1000 obr./min. (zależnie od tego, który tryb pracy ustawimy) zaś TrueQuiet Pro White to wentylatory potrafiące pracować pracujące z prędkością albo 600 albo 1200 obr./min. (zależnie od tego, który tryb pracy ustawimy). Jak można dość łatwo się domyślić wentylatory Antec z serii TrueQuiet Led oraz TrueQuiet Pro White będą należeć raczej do drogich rozwiązań. Za Antec TrueQuiet Led będziemy musieli „wysupłać” ok. 80 zł* zaś model Pro White został wyceniony na ok. 110 zł*.

* sugerowana cena detaliczna

Źródło: Informacja prasowa

There are no comments, please leave one.

Leave a Comment

*